Wsparcie i mentoring przy pracy kreatywnej

Cieszę się, że tutaj zajrzałaś!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące budowania marki, kreatywnej pracy, planujesz zaprosić mnie na konferencję, wykład albo po prostu chcesz się przywitać, koniecznie napisz!

We wszelkich sprawach zachęcam do kontaktu mailowego: contact@leszekkrol.com.


Jak mawiał Einstein, szaleństwem jest robić wciąż te same czynności i oczekiwać różnych rezultatów, zatem nie zawahaj się mnie pogonić, jeśli nie odpowiadam. Pamiętaj, zawsze możesz mnie złapać przez media społecznościowe: Instagram lub Twitter, pisząc prywatną wiadomość lub zostawiając komentarz.

Dołącz do mojej społeczności!

Jeśli Twoje zainteresowania pokrywają się z tematyką mojego bloga, na pewno spodoba ci się comiesięczny newsletter, który wysyłam do moich subskrybentów w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Koniecznie zostaw swój mail i bądź na bieżąco. Więcej informacji o newsletterze znajdziesz poniżej:

Dołącz do newslettera | Otrzymaj wgląd za kulisy mojego bloga!
Raz w miesiącu po jednym mailu Jeśli twoje zainteresowania pokrywają się z tematyką bloga, na pewno spodoba ci się mój comiesięczny newsletter, który wysyłam w każdy pierwszy czwartek miesiąca do moich subskrybentów. Koniecznie zostaw swojego maila poniżej, aby otrzymywać informacje o nowych wpisach…
Dołącz do newslettera Leszek Król i otrzymaj wgląd za kulisy jego pracy