Witaj na moim blogu! - Leszek Król | Leszek Król
Leszek Król

Witaj na moim blogu! - Leszek Król

Życie przedsiębiorcy / lip 18, 2019

Witajcie na moim blogu – miejscu, w którym zwiększycie swoją wiedzę w zakresie budowania marki oraz sprzedaży w internecie.

Oto ja!

Skoro tu zajrzeliście, to warto byłoby się przedstawić, nazywam się Leszek Król i specjalizuje się w budowaniu marek, tworzeniu produktów oraz sprzedaży. Zrealizowałem ponad pięćset projektów dla największych marek takich jak Canal+, Speedway Grandprix, Bakoma, McDonalds, Trefl, Mattel, Nestle i wielu innych.

Jestem praktykiem, lata doświadczeń w branży kreatywnej pozwoliły mi metodą prób i błędów wypracować ogromną wiedzę z dziedzin produkcji oprogramowania, identyfikacji wizualnej, content marketingu, czy prowadzenia biznesu.

Co znajdziesz na moim blogu?

Z ogromną przyjemnością oddaję w Wasze ręce kawał mojego doświadczenia i wiedzy gromadzonej latami. Mam nadzieję, że znajdziecie tu wiele inspiracji i biznesowych porad, które przysłużą się Wam w codziennej kreatywnej pracy oraz pokonywaniu Waszych obiekcji.

Wyjątkowy newsletter

Zapraszam Cię do pozostawienia swojego maila w formularzu poniżej, abyś był na bieżąco z artykułami oraz projektami jakie będe realizował na tym serwisie internetowym!

Potrzebujesz wsparcia?

Pomagam również indywidualnie rozwiązywać problemy biznesowe. Jeśli chciałbyś zobaczyć w czym mogę Tobie pomóc, zerknij na podstronę Konsultacje biznesowe.