Bardzo mi miło Powitać Cię na moim blogu – miejscu, w którym zwiększysz swoją wiedzę z zakresu budowania marki, sprzedaży w internecie, grywalizacji oraz produktywnej pracy.


Oto ja!

Skoro tu zajrzałeś, to warto byłoby się przedstawić, nazywam się Leszek Wojciech Król i od lat zajmuje się odpowiadaniem historii. W swojej codziennej pracy gram na nie jednym instrumencie - jestem przedsiębiorcą, programistą, projektantem, strategiem i mentorem. Specjalizuje się w rozwijaniu biznesu, produktywnej pracy, kreowaniu produktów oraz sprzedaży pomagając podejmować właściwe decyzje podczas budowania długofalowej relacji z odbiorcą. Zrealizowałem ponad pięćset projektów w tym dla największych marek takich jak Canal+, Speedway Grandprix, Bakoma, McDonalds, Trefl, Mattel, Nestle i wielu innych.

Wieloletnia praca w branży kreatywnej pozwoliła mi metodą prób i błędów wypracować ogromną wiedzę z dziedziny zarządzania, produktywnej pracy, kreacji, produkcji oprogramowania, czy prowadzenia biznesu. We wszystkich tych dziedzinach wypracowałem swoje autorskie metodyki pracy, które pozwolają mi dostarczać rozwiążania do budowania zaangażowania społeczności.

Obecnie jako mentor oraz producent, głównie w branży IT i lifestyle specjalizuję się w doradztwie wizerunkowo – biznesowym marek, firm, artystów czy osób prywatnych, dostarczając niezbędne rozwiązania wspomagające budowanie relacji z odbiorca produktu marki oraz zwiększając sprzedaż. Inspiruję do działania wielu przedsiębiorców w kreatywnej pracy.


Co znajdziesz na moim blogu?

Moim głównym celem jest dzielenie się z Wami zdobytą przeze mnie własną wiedzą, doświadczeniem oraz inspiracjami ze zrealizowanych przedsięwzięć. Mam nadzieję, że moje przemyślenia, rady oraz opinie, oparte na dotychczasowych przygodach w świecie kreatywnej pracy i biznesu okażą się ciekawe oraz skłonią Ciebie do działania i dalszego rozwoju!


Bądź na bieżąco!

Zapraszam Cię do dołączenia do mojego autorskiego newslettera, w którym raz w miesiącu będę dzielił się informacjami dotyczącymi kreatywnej pracy i rozwoju osobistego. Zachęcam do pozostawienia swojego maila w formularzu poniżej, abyś był na bieżąco z artykułami oraz projektami jakie będę realizował.

Newsletter by Leszek Król
Raz w miesiącu po jednym mailu.Jeśli twoje zainteresowania pokrywają się z tematyką bloga, na pewno spodoba cisię mój comiesięczny newsletter, który wysyłam w każdy pierwszy czwartekmiesiąca do subskrybentów. -------------------------------------------------------------------------------- Subs…

Potrzebujesz wsparcia?

Chętnie z Tobą porozmawiam na konsultacjach indywidualnych i spojrzę na Twoją markę lub produkt z perspektywy wspólnie wypracowanych wniosków. Pomogę Ci rozwinąć Twój biznes – napisz mi o swoich potrzebach na contact@leszekkrol.com.

Konsultacje biznesowe | Blog o budowaniu marki, biznesie i grywalizacji
Rozpocząłeś już realizację swojego przedsięwzięcia, masz pomysł, jednak trudnoci wybrać wykonawcę? Nie wiesz, w którym kierunku podążyć lub jakie działaniepowziąć, by zrealizować obrane cele? Agencja przedstawiła Ci kilka propozycji izastanawiasz się, którą z nich wybrać, co w nich poprawić? Bez …