Witajcie na moim blogu – miejscu, w którym zwiększycie swoją wiedzę w zakresie budowania marki, sprzedaży w internecie oraz grywalizacji.

Oto ja!

Skoro tu zajrzeliście, to warto byłoby się przedstawić, nazywam się Leszek Król i od lat specjalizuje się w budowaniu marek, tworzeniu kreatywnych produktów oraz sprzedaży. Zrealizowałem ponad pięćset projektów w tym dla największych marek takich jak Canal+, Speedway Grandprix, Bakoma, McDonalds, Trefl, Mattel, Nestle i wielu innych.

Jestem praktykiem, lata doświadczeń w branży kreatywnej pozwoliły mi metodą prób i błędów wypracować ogromną wiedzę z dziedziny zarządzania, content marketingu, kreacji, produkcji oprogramowania, budowania zaangażowania, identyfikacji wizualnej, czy prowadzenia biznesu.

Co znajdziesz na moim blogu?

Moim głównym celem jest dzielenie się z Wami zdobytą przeze mnie własną wiedzą, doświadczeniem oraz inspiracjami ze zrealizowanych przedsięwzięć. Mam nadzieję, że moje przemyślenia, rady oraz opinie, oparte na dotychczasowych przygodach w świecie biznesu okażą się ciekawe oraz skłonią Ciebie do działania i dalszego rozwoju!

Bądź na bieżąco!

Zapraszam Cię do dołączenia do mojego autorskiego newslettera, w którym raz w miesiącu będę dzielił się swoimi przemyśleniami ze świata biznesu. Zachęcam do pozostawienia swojego maila w formularzu poniżej, abyś był na bieżąco z artykułami oraz projektami jakie będe realizował.

Potrzebujesz wsparcia?

Chętnie z Tobą porozmawiam na konsultacjach indywidualnych i spojrzę na Twoją markę lub produkt z perspektywy wspólnie wypracowanych wniosków. Pomogę Ci rozwinąć Twój biznes – napisz mi o swoich potrzebach na contact@leszekkrol.com.